Nesnaž se, aby všichni zpívali tvoji písničku, stačí, že si jí zpíváš sám!

Vonda Shepard

13. května 2007 v 20:28 | NR |  zpěvačky
Vonda Shepard (Vonda Shepard)
místo narození: New York, USA
datum narození: 7. 7. 1967
sourozenci: mladší sestra Rosetta
stav: svobodná
Vonda Shepard (Vonda Shepard)Narodila se v roce 1963 v New Yorku. Vondin otec byl herec a matka modelka. O hudbu se začal zajímat ve čtrnácti letech, kdy také začala zpívat a hrát po menších losangelských klubech.
Na počátku své opravdové kariéry hrála na klavír pro Al Jarreau, Jacksona Browna a Rickieho Lee Jonese. V polovině 80-tých letech se pustila na sólovou dráhu. Brzy ale poznala, že se v době syntetizérů její styl muziky příliš nelíbí.

Po úspěšném duetu s Danem Hillem, nazvaným Can't We Try, podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím Reprise Records. Moc dlouho u nich nevydržela. Podepsali se na tom především dvě nepříliš úspěšná alba Vonda Shepard a The Radical Light.

Pak do jejího života vstoupil David E. Kelley. Kelley i jeho manželka, Michelle Pfeiffer, měli Vondinu hudbu moc rádi, a tak ji David požádal, jestli by se na AMcB nepodílela. Vonda si myslela, že by si tím mohla přivydělat pár tisíc dolarů.... Album Songs From Ally McBeal se stalo platinovým a za práva na něj si přišla na slušné dva miliony dolarů. :)
Vonda Shepard (Vonda Shepard)Vonda Shepard (Vonda Shepard)Vonda Shepard (Vonda Shepard) Vonda Shepard (Vonda Shepard)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama