Nesnaž se, aby všichni zpívali tvoji písničku, stačí, že si jí zpíváš sám!

Pablo Rago

3. července 2007 v 20:10 | NR |  herci
Na hereckou dráhu tě nasměrovali rodiče. Vyčetl jsi jim někdy, že tě připravili o dětství?
Některé věci jsem v dětství propásl, třeba lítání po ulici a kopání do mičudy. V šestnácti jsem se na rodiče hrozně naštval, protože jsem měl pocit, že jsem na jejich popud musel začít pracovat už jako malý kluk. Dnes na to vzpomínám už smířlivěji.
Když jsi hrál v Clave del Sol (Sluneční klíč) a Amigos son los amigos (Přátelé jsou přátelé), byl jsi ještě teenager...
Období Slunečního klíče jsem si opravdu užil. Neměl jsem ještě žádnou zodpovědnost. Když jsem začal pracovat s Carlosem Calvem, byl jsem o něco starší, chodil jsem tehdy s jednou dívkou a nemohl jsem si to užít tak, jak by se mi bývalo líbilo. K téhle etapě svého života se stavím dost kriticky. Uvědomil jsem si, že těch padesát procent sledovanosti se už nikdy nebude opakovat, stalo se to pouze jednou. Člověku se z toho úspěchu nesmí moc zatočit hlava.
Poradil sis s tím?
Vyšel jsem z toho téměř bez zranění. Úrazy, které přišly, mě neporazily, ale pomohly mi v osobním růstu. Nakonec hraju v jediném filmu, který se teď v Buenos Aires natáčí.
Měl jsi spoustu přítelkyň. Jak si žen vlastně užíváš?
Zbožňuju ženy. Naučil jsem se, že jakmile se v páru vyvíjí pouze jeden a ten druhý stagnuje, začne to skřípat. Se všemi přítelkyněmi jsem žil ve společné domácnosti, člověk si z toho vezme hodně do života.
Bojíš se nálepky "mladý herec"?
Už ne. Den, kdy jsem se zbavil svého miminkovského výrazu, který jsem vlastně nesnášel, byl pro mě jedním z nejšťastnějších v životě. Chtěl jsem, aby se konečně ukázalo, co všechno jsem prožil. Jen tak by mi mohli začít nabízet role, které by více sedli mé nové image.
Jak člověk v téhle branži získá dobrou?
Když je herec bez práce, cítí se jako ta nejzbytečnější věc pod sluncem. Jedna ze zbraní, jak nezáviset pouze na producentovi, je postarat se o práci sám. Člověk může pracovat i na náměstí.
Toho bys byl opravdu schopen?
Když jsem se v roce 1996 octnul bez práce, společně s Jorgem Paccinim jsme se vydali na šňůru. Promluvili jsme s Titem Cossou, aby nám přenechal svou hru a povedlo se nám získat Raúla Serrana jako režiséra. Projeli jsme s tím celou zemi, neměli jsme ani vindru a všechno, co jsme vydělali, jsme vrazili do další šňůry.
Považuješ se za dobrého herce?
Jsem herec, který se vyvíjí. Ještě se toho musím spoustu naučit. Mými nejoblíbenějšími herci jsou starší muži. Nakonec i ty nejlepší role dostávají muži, co už jsou na světě nějaký pátek.
Hraješ ve hře Hombre y Superhombre (Člověk a nadčlověk)v divadle Svatého Martina, kterou režíruje Norma Alejandro. Jaká je to zkušenost pracovat pod jejím vedením?
Zezačátku to bylo velice těžké, až jsem z toho byl v mírném šoku. Divadlo Svatého Martina, Bernard Shaw (autor hry), kritický Normin pohled. Norma mi nakonec poradila, ať se na to všechno vykašlu, poslechl jsem ji, a ta změna byla dost překvapivá.
Dalo ti divadlo něco, co televize nemohla?
To, co prožívám v divadle, je neopakovatelné. Na dvě a půl hodiny můžeš divákovi prokázat službu, aby se pobavil a zapomněl na všechny starosti. Ale v televizi vyděláš tolik, co nikde jinde. A navíc máš celý rok na to, abys zapracoval na své postavě. Na obrazovce se cítím pevný v kramflekách, vím, jak v tom chodit.
Celé jméno: Pablo Ragonese
Datum narození: 24.září 1972
Místo narození: Buenos Aires
Země:Argentina
Rodina: chodí s herečkou Maríí Carámbula, mají syna Vita
Před kamerami se pohybuje už od čtyř let. Nejdříve to byly reklamy, pak přišly drobné role ve filmech. Už v devíti letech hrál poprvé a dnes je z něj stálice argentinských telenovel. Pablo přiznává, že je velký romantik i mimo kamery a dodnes nezapomněl na dívku, do které se jako mladičký zamiloval

Pablo Rago
TELENOVELY
Novia de vacaciones (1979)
Ultimos dias de la victima (1982) - film
Gracia por el fuego (1984) - film
Historia de un trepador (1984)
La Historia oficial (1985) - film
Por siempre amigos (1987)
Clave de sol (1987)
Amigos son los amigos (1993)
Inconquistable corazon (1994)
Por siempre mujercitas (1995)
Sueltos (1996)
El mundo contra mi (1997) - film
Gasoleros (1998)
El Mar de Lucas (1999) - film
El hombre (1999)
Primicias (2000)
Los Buscas de siempre (2000)
Dejala correr (2001) - film
KACHORRA (2002)
Apasionados (2002) - film
Resistire (2003)
Hospital publico (2003)
Pablo Rago..strasne krasnej pán...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama